Prezenty z grawerem – idealne na każdą okazję

Prezenty z grawerem – idealne na każdą okazję

Kupienie idealnego prezentu nie jest wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nie chcemy przecież kupować czegoś, co nie spodoba bądź nie przyda się obdarowywanej osobie. Raczej nie chcemy także wydawać na prezent majątku. Idealnym rozwiązaniem okazują się gadżety z personalizowanym grawerem.

Zapalniczka z grawerem

To prezent, który spodoba się nie tylko palaczom. Zapalniczka jest gadżetem, który bez problemu wrzucimy do torebki, plecaka, samochodu czy kieszeni. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać, kiedy konieczne będzie rozpalenie ognia. To niewielki, ale stylowy drobiazg. Jeśli do typowej, metalowej zapalniczki dodamy personalizowany grawer, stanie się ona prezentem idealnym! Zapalniczka z grawerem, na którym znajduje się imię obdarowywanej osoby, jej ulubiony cytat bądź logo, znaczek sprawi, iż poczuje się ona wyjątkowa.

Bransoletka z grawerem

To klasyczny już prezent dla bliskiej osoby. Będzie idealny jako znak pamięci o swojej mamie, z okazji narodzin dziecka, rocznicy ślubu. Można stworzyć dwie bliźniacze bransoletki dla przyjaciółek. Co najważniejsze, nie bransoletka z grawerem nie jest upominkiem jedynie dla kobiet. Obecnie na rynku znajduje się mnóstwo wzorów męskich ozdób zakładanych na dłonie lub wisiorków na szyję. Na pewno także świeżo upieczony tata ucieszy się z takiego prezentu, gdy wygrawerujemy na nim imię i datę narodzin jego dziecka.

Breloczki z grawerem

Jeśli jednak obdarowywani przez nas mężczyźni są tradycjonalistami, zamiast biżuteryjnej bransoletki czy naszyjnika, możemy wybrać brelok do kluczy. Będzie to świetne uzupełnienie i ozdoba kluczy do domu, biura bądź samochodu. Brelok z grawerem wykonany oczywiście z metalu (ze stali szlachetnej lub srebra) jest niezwykle elegancki i na pewno spodoba się każdemu, niezależnie od płci lub wieku.

Co możemy wygrawerować na prezencie?

Najbardziej popularnym grawerunkiem będzie na pewno imię osoby obdarowywanej. Dzięki temu sprawimy, iż zwykły gadżet stanie się personalizowanym, eleganckim prezentem. Jak już wspomniano, można napisać też ważną dla danej osoby datę, np. ślubu, narodzin dziecka. Popularnym motywem jest też cytat ważny dla danej osoby, motywujący lub wspierający ją. Jeśli jest ona fanem np. konkretnego serialu, marki itd. możemy wygrawerować na zapalniczce jego logo.