Jakie zabiegi odchudzające wybierają Warszawianki?

Jakie zabiegi odchudzające wybierają Warszawianki?

Zabiegi odchudzające mają nie tylko zbawienny wpływ na nasze ciało, ale pozwalają również ujędrnić i wygładzić skórę, zregenerować umysł i odpocząć. Jeśli do zabiegów dołączymy odpowiednią dietę i ćwiczenia – na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Jakie znajdziemy skuteczne zabiegi odchudzające w Warszawie?

Drenaż limfatyczny

Do zabiegów wyszczuplających możemy zaliczyć drenaż limfatyczny, który jest energicznym masażem wykonanym przez kosmetyczkę. Jego zadaniem jest usprawnienie przepływu limfy w organizmie. Ma on również za zadanie pozbycie się toksyn z organizmu. Ciało podczas zabiegu owija się folią, następnie zakłada się kombinezon z powietrzem pod ciśnieniem i przez około 20 min wykonuje się masaż. Używa się przy tym preparatów drenujacych. Zbieg ten ma działanie oczyszczające, odchudzające, antycellulitowe i detoksykacyjne.

Kriopoliza

Niektóre skuteczne zabiegi odchudzające w Warszawie to prawdziwie mroźne doświadczenie. Kriopoliza jest metodą redukcji tkanki tłuszczowej pod wpływem niskiej temperatury. Szczególnie poleca się ją osobom mającym problem z pozbyciem się tłuszczu z brzucha, pleców i ud.

W czasie zabiegu miejscowo aplikowane jest intensywne zimno o temperaturze nawet do –7 st. C, co prowadzi do zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych i ich rozpadu. Później już do akcji wkraczają wątroba i nerki, które w naturalny sposób wypłukują tłuszcz z organizmu.

Lipoliza ultradźwiękowa

Lipoliza ultradźwiękowa to zabieg, który polega na emisji ultradźwięków o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy. Powodują one uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się z nich zgromadzonego tłuszczu. Tak uwolnione tłuszcze i trójglicerydy transportowane są przez organizm do wątroby, która traktując je jak inne pochodzące z pożywienia, usuwa je z organizmu.

Lipoliza ultradźwiękowa jest skutecznym zabiegiem odchudzającym i najlepsze efekty daje u osób z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć tradycyjnymi. metodami (uda, talia, biodra, ręce).

Fala radiowa RF

Jest to zabieg polegający na podgrzaniu skóry za pomocą fal radiowych. W efekcie tego zabiegu regeneruje się w naszym organizmie kolagen odpowiadający za jędrność, gładkości i elastyczność skóry.

Bez względu na to na jakie skuteczne zabiegi odchudzające w Warszawie się zdecydujemy warto, by były one wspomagającym uzupełnieniem dla zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, a nie jedynym środkiem do osiągnięcia zgrabnej sylwetki.