Kawitacja bezprzewodowa – kiedy warto i czy warto?

Kawitacja bezprzewodowa – kiedy warto i czy warto?

Specjalistyczne zabiegi oczyszczające, niegdyś będące czołowym punktem oferty salonów urody, dziś śmiało mogą być wykonywane w domowych warunkach. Na to pozwala wszystkim kobietom kawitacja bezprzewodowa. Z jakich powodów warto jednak w nią zainwestować i czy każdy powinien i może to zrobić?

Wskazania do kawitacji

Peeling kawitacyjny pomaga zregenerować i dogłębnie oczyścić skórę. Jest wskazany w przypadku posiadania różnych niedoskonałości – np. zmarszczek bądź blizn potrądzikowych. Przyspiesza i wspomaga regenerację naskórka.

Z kawitacji bezprzewodowej można też stworzyć część kuracji antytrądzikowej. Pomaga ona zamknąć rozszerzone pory i ułatwia leczenie trądziku pospolitego oraz częściowo likwiduje zaskórniki.

Przeciwwskazania do zabiegu

Nie każdemu jednak dane będzie z tego wszystkiego skorzystać. Pomimo iż kawitacja nie wywołuje skutków ubocznych, dla niektórych osób będzie niewskazana: przede wszystkim dla kobiet w ciąży oraz ludzi chorujących na nowotwory bądź niewydolność krążenia.

Kolejnymi przeciwwskazaniami są poważniejsze stany zapalne skóry oraz zakrzepowe zapalenie żył. Kawitacji nie powinno się wykonywać w okolicach oczu, gdyż skóra w tych miejscach jest zbyt delikatna.

Zalety kawitacji bezprzewodowej

Zabieg jest skuteczny, a przy tym naprawdę mało inwazyjny, bo nie ingeruje on jakoś poważnie w struktury skóry. Nie wywołuje skutków ubocznych i nie szkodzi tej skórze. U osób, które nie mają żadnych przeciwwskazań, śmiało może być wykonywany regularnie.

Kawitacja bezprzewodowa przede wszystkim jednak działa i to jej najważniejsza zaleta. Działa tym wyraźniej, im częściej jest przeprowadzana. Efekty zabiegu pozwalają odzyskać przepiękny wygląd skóry i jej idealną gładką strukturę oraz miękkość w dotyku.

Wady zabiegu

Wadą może być to, że w przypadku peelingu kawitacyjnego na dobre efekty trzeba jednak trochę poczekać. One raczej nigdy nie pojawią się już po jednorazowej kuracji. Trzeba będzie powtórzyć ją przynajmniej kilkukrotnie, by dostrzec prawdziwą moc oczyszczania skóry.

Zabieg nie należy też do najtańszych, jednakże jest fajny sposób na to, by tę jego cenę obniżyć. Wystarczy zainwestować samodzielnie w urządzenie do kawitacji bezprzewodowej, aby już zawsze móc skorzystać z tej upiększającej techniki.

Kawitacja bezprzewodowa dostępna jest w ofercie beautysystem.pl.