Na jaki peeling warto się wybrać do kosmetyczki?

Na jaki peeling warto się wybrać do kosmetyczki?

Coraz więcej osób bardzo skrupulatnie dba o swoją skórę i cerę twarzy. Polacy przykładają dużo uwagi do kosmetyków, których używają na co dzień oraz chętnie odwiedzają profesjonalne gabinety w celu poddania się fachowym zabiegom. Na jaki zabieg warto wybrać się do kosmetyczki lub gabinetu medycyny estetycznej?

1. Peeling w Warszawie

Peeling w Warszawie to jeden z tych zabiegów, który przyciąga klientów w różnym wieku. Chętnie korzystają z niego panie, jak i panowie, którzy mają problemy z cerą. Peeling w Warszawie można zrobić albo na całe ciało albo na wybraną jego partię – najczęściej wybierane to peelingi na twarz, na dekolt, na usta lub na pupę i uda. Dobry peeling sprawia, że skóra jest odświeżona, pozbawiona zanieczyszczeń i niedoskonałości oraz ujędrniona. Kilka dni po zabiegu widać wyraźnie pozytywny efekt zabiegu w postaci promiennej, odmłodzonej skóry. Koszt zabiegu w dobrym, sprawdzonym gabinecie u fachowców to wydatek rzędu od około 50 do nawet 400 zł (wszystko bowiem zależy, na jaki rodzaj peelingu klient się zdecyduje).

2. Maseczka

Do niedawna był to najczęstszy zabieg, na który umawiali się klienci. Maseczki nawilżające, odżywcze, ujędrniające, odmładzające oraz wiele, wiele innych cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Aktualnie, klienci wybierając się na peeling od razu wykupują również maseczkę. Otóż, jak radzą dermatolodzy, po dobrym peelingu, dobrze jest nawilżyć skórę. Wówczas lepiej ona wchłania wszystkie składniki z takiego preparatu. Nałożenie maseczki w gabinecie kosztuje około 100 – 200 zł.

3. Spa dla twarzy lub ciała

Mianem spa dla twarzy lub ciała określa się zestaw zabiegów, które w połączeniu mają dać jeszcze lepszy efekt. Może to być właśnie wspomniany wcześniej peeling z maseczką, oczyszczanie twarzy mechaniczne ze scrubem, zabieg mechaniczny połączony z dobrym kremem odżywczym czy maseczka z makijażem. Taki komplet zabiegów sprawia, że klienci czują się o wiele lepiej po takiej wizycie. Nie tylko ich skóra lepiej wygląda, ale i często otrzymują wiele cennych informacji o stanie swojej skóry czy porad jak o nią dobrze dbać. Takie spa to wydatek rzędu od około 300 do nawet 1000 zł. Wiele gabinetów kilka razy w roku posiada bardzo atrakcyjne promocje, dlatego też warto z nich skorzystać i zadbać o swój wygląd i przede wszystkim – samopoczucie.

Mimo iż wiele osób używa bardzo dobrych kosmetyków w domu i stara się w miarę systematycznie dbać o swoją skórę – warto jednak raz na jakiś czas oddać się w fachowe ręce i profesjonalne zabiegi.