Rihanna perfumy – jakie są?

Rihanna perfumy – jakie są?

Cały świat zna Rihannę jako piosenkarkę. Mało kto z kolei wie, że spróbowała ona swoich sił także jako promotorka i producentka kobiecych perfum. Rihanna perfumy stworzyła na bazie bardzo kobiecych i romantycznych składników, które doskonale czuć w kolejnych nutach perfum. Perfumy Rihanny są wyjątkowe i zyskały ogromną popularność.

Kolejne nuty perfum Rihanny

Propozycja marki Rihanna jest bardzo obszerna, nikt nie osiadł tutaj na laurach i samych serii perfum popularnej piosenkarki jest kilka. Wszystkie perfumy są bardzo kobiece i przeznaczone są dla kobiet odważnych i aktywnych. Kolejne nuty zapachowe, które rozbrzmiewają w pełnym bukiecie poszczególnych perfum to śliwka, róża, wanilia, piżmo, paczula, kwiat cytryny czy zamsz lub bursztyn. Perfumy są więc niezwykle eleganckie a ich poszczególne kompozycje są bardzo delikatne ale przy tym bardzo intensywne.

Rozbicie i pocałunek

Rihanna pierwsze swoje perfumy stworzyła w roku 2011, potem co jakiś czas wypuszczane były perfumy o innych nutach zapachowych ale przeznaczone kolejno dla kobiet romantycznych, delikatnych, wrażliwych i marzycielskich. Takich, które w pełni otulą się mgiełką zapachową a przy tym pozostaną aktywne.Ostatnie perfumy, wypuszczone na rynek w latach 2015 i 2016 to „Crush” i „Kiss”, rozbicie i pocałunek i zgodnie z ich nazwami zastosowano w nich odpowiednie nuty zapachowe. Pierwsze to perfumy ukazujące różne oblicza kobiety, informujące o tym jak bardzo zmienną jest każda kobieta. Zastosowano tutaj różowy pieprz, czerwoną różę, bergamotkę, mandarynkę, czerwone jagody, piżmo i cedr. Przez to Rihanna perfumy crush trafiają do kobiet delikatnych, romantycznych ale i ambitnych, niepokornych i bardzo burzliwych.Pocałunek to perfumy dla kobiet, które zawsze w każdym towarzystwie pozostaną zauważone. Wprowadzono tutaj akcenty kwiatowe w postaci nut frezji, piwonii, gardenii czy kwiatu pomarańczy. Perfumy odpowiednie są dla nowoczesnych kobiet i warto jest je stosować w ciepłe i upalne dni.

Opakowanie

Każdy flakon perfum Rihanna, bez względu na ich rodzaj, jest bardzo bardzo ciekawie zaprojektowany. Najbardziej oryginalny flakon to flakon z wodą perfumowaną Reb’l Fleur, jego strzelisty kształt od razu zwraca na siebie uwagę i od razu przyciąga wzrok. Rihanna perfumy to produkt trafiony i odpowiedni dla każdej z pań, która obok romantycznej natury potrafi też czasami pokazać pazur. Perfumy są idealne na prezent i w wielu opiniach bardzo dobrze oceniane. Mówi się nawet, że kto raz spróbował perfum Rihanny ten nigdy z nimi się nie rozstanie.