Transplantacja włosów – na czym polega i jakie daje efekty?

Transplantacja włosów – na czym polega i jakie daje efekty?

Łysienie to dość wstydliwy problem, który dotyczy nie tylko mężczyzn, ale czasami też kobiet. Ratunkiem w takiej sytuacji jest wszczepianie włosów Warszawa i inne, duże miasta oferują obecnie profesjonalne zabiegi, które pozwalają całkiem usunąć problem łysienia.

Transplantacja włosów Warszawa – na czym polega i jakie daje efekty?

Transplantacja włosów jest zabiegiem, który polega na pobieraniu mieszków włosowych z okolic potylicy, które następnie wszczepia się w inne partie ciała – w tym w skórę głowy, brodę itp. Przeszczepia się też włosy na klatkę piersiową, brwi i rzęsy, co pozwala na uzyskanie efektów w postaci naturalnej wyglądających skutków zabiegu jakim jest transplantacja włosów Warszawa i inne, duże miasta oferują obecnie dostęp do tego typu innowacyjnych zabiegów, które na stałe pozwalają zrezygnować z noszenia peruki lub treski – nawet dla osób, które na stałe straciły włosy.

Wszczepianie włosów warszawa

W stolicy i w innych, dużych miastach dostęp do zabiegu jest łatwy. Samą transplantację wykonuje się u osób, które straciły włosy z różnych powodów. Często dotyczy to pacjentów z łysieniem androgenowym, łysieniem bliznowaciejącym i kobiet, które straciły włosy w efekcie skutków ubocznych po chemioterapii lub w wyniku innych, ciężkich chorób. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że nie jest bolesny. Tuż po nim możliwe jest wrócenie do codziennych zajęć.

Badanie z włosa Warszawa

Każdy z zabiegów transplantacji poprzedzają konsultacje z lekarzem i badanie z włosa Warszawa i inne, duże miasta oferują precyzyjne usługi, oparte na badaniach genetycznych, które określają predyspozycje i skłonności do pojawiania się określonych chorób. Są też w stanie wskazać podłoże łysienia androgenowego.Precyzyjne badania laboratoryjne pomagają ponadto przygotować pacjenta przed zabiegiem i wykluczyć możliwe przeciwwskazania – o ile takie istnieją. To też istotne w zakresie dalszej diagnostyki.Co istotne, u osób, które posiadają dość sporo włosów, ale decydują się na transplantację, ponieważ występuje i u nich np. łysienie w okolicach czoła – poleca się skrócenie długości włosów tuż przed samym zabiegiem. To skuteczny sposób na pobranie najlepszej jakości mieszków włosowych, co ma wpływ na jakość wykonywanego zabiegu i ostateczne efektu jakie uzyskuje się u pacjenta.