Wisła noclegi dla narciarzy i żądnych adrenaliny

Wisła noclegi dla narciarzy i żądnych adrenaliny

Jesteś narciarskim zapaleńcem i lubisz spędzać urlop w ruchu? Zdecyduj się na Wisła noclegi, skąd masz bardzo blisko na narciarskie skoki. Wyjeździsz się na nich do woli, a oprócz tego znajdziesz także inne rozrywki warte wykorzystania.

Wisła noclegi, narty i turlanie się w piłce

Wygodne kwatery noclegowe w Wiśle dla turystów otwarte są o każdej porze roku. Zimą pojeździsz na nartach, a w inne pory roku skorzystasz z parku linowego. Dostępny jest także zorbing, czyli toczenie się po zboczu w zamkniętej przezroczystej kuli. To niezapomniane przeżycie, które chce przeżyć każdy turysta, który spędza czas w tych okolicach, wynajmując Pokoje Wisła.

Zakwaterować się możesz tuż po przyjeździe do Wisły, ale bezpieczniej będzie, jeżeli zarezerwujesz pokoje Wisła znacznie wcześniej. Dzięki temu będziesz miał możliwość wybrania takiego miejsca na kwaterę, dzięki któremu będziesz mieć blisko do miejsc, w których chciałbyś spędzić swój wolny czas.

Skoro jesteś zapaleńcem nart, z pewnością będziesz miał ochotę zobaczyć skocznię, która znajduje się Wiśle Malince. Z tej uroczo nazwanej miejscowości pochodzi sławny polski skoczek Adam Małysz i na jego cześć skocznia nosi jego imię. Odbywają się tam zawody Pucharu Świata związane ze skokami narciarskimi.

Jakie atrakcje czekają turystów w Wiśle Malince?

Rodzinna miejscowość Małysza to nie tylko skocznia narciarska. Atrakcją turystyczną jest również wielki posąg Skoczka, wykonany z białej czekolady. Figura waży 180 kilogramów i jest znacznie wyższa, niż mierzy pan Adam, bo aż 2,5 metra.

Niecodzienna czekoladowa figura znajduje się w Domu Zdrojowym, w którym mieści się restauracja, gdzie można się posilić. Naprzeciwko stoi zabytkowa karczma, która liczy sobie około 200 lat. W niej wystawiane są dzieła sztuki tamtejszych rzemieślników.

Które noclegi Wisła i okolice są najtańsze?

Ceny mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Zależne są one także np. od ilości osób oraz okresu zajmowania pokoi. Im dłuższy pobyt, tym bardziej można liczyć na obniżenie cen kwater. Taniej możesz wynająć także pokoje w miesiącach poza sezonem.

Tańsze także mogą okazać się noclegi Wisła i okolice, które znajdują się w znacznym oddaleniu od atrakcyjnych miejsc. Na zniżki mogą również liczyć turyści, którzy odwiedzają zawsze jedną i tę samą kwaterę. Właściciele pokoi hotelowych mają bonusy dla swych wieloletnich stałych klientów.