Prezent dla ukochanego

Prezent dla ukochanego

Będąc w związku z długoletnim już stażem, bardzo często ma się problem z wyborem jakiegoś prezentu dla ukochanego mężczyzny. Facetom zdecydowanie łatwiej jest coś sprezentować kobiecie – bez znaczenia czy jest się razem długo czy nie. Panie cieszą się zazwyczaj z bukietu kwiatów, nowej biżuterii czy flakonu ukochanych perfum, nawet jeśli przez ostatnie lata dostały go już kilkukrotnie. Panom niekiedy ciężej coś sprezentować.

Oryginalny pomysł na prezent

Ciekawym pomysłem może być jakiś personalizowany gadżet. Oryginalny breloczek z miłosnym grawerem czy t-shirt mający nadruk na materiale z jakimś zabawnym powiedzonkiem naszego ukochanego. Taki prezent z pewnością spotka się z uśmiechem naszego wybranka. Jeśli ma się razem dzieci, fajnie w ich imieniu zamówić oryginalną koszulkę z imieniem i napisem najlepszy tata. Taki nadruk na materiale na pewno wywoła łzy wzruszenia w oczach naszego mężczyzny, obojętnie jakim twardzielem by on nie był.

Ile kosztuje drukowanie na materiale?

Z pewnością każda drukarnia ma swoje określone ceny. Koszulki z nadrukiem zazwyczaj zamawia się przez pośrednika, który z kolei na produkt narzuca dodatkową marżę. Nadruki na tkaninach same w sobie nie są drogie. Jeśli ktoś posiada specjalną maszynę i drukuje cyfrowo, koszt jest nie aż taki duży. Problemem jest jednak to, że indywidualne projekty pod nadruki na materiale wymagają nastawienia maszyny na konkretne kolory. To podbija koszy takiej usług. Drukowanie na materiale to coraz bardziej popularny pomysł na biznes a cena na nadruki na tkaninach oscyluje od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Czas realizacji nadruku na T-shircie

Warto pamiętać, że czas realizacji personalizowanych nadruków na tkaninach bywa niekiedy długi. Zanim ktoś zdecyduje się zakupić towar u danego sprzedawcy, powinien najpierw sprawdzić, jaki jest termin realizacji. Niekiedy wynosi on nawet dwa tygodnie, do czego doliczyć należy kilka dni na przesyłkę. Jeśli ktoś zamówi koszulkę bez zachowania odpowiedniej ramy czasowej, może w dniu urodzin ukochanego pozostać bez prezentu dla niego. Z pewnością szybciej wykonać można taką usługę bezpośrednio w drukarni, która zajmuje się nadrukami na materiałach. Jednak ciężko jest znaleźć taką drukarnię, która obsługuje klientów indywidualnych. Zazwyczaj współpracują oni z pośrednikami.