Pomysły z dwóch biegunów

Pomysły z dwóch biegunów

Tworzymy najmodniejsze obrazy kobiecych sylwetek, wybierając najwłaściwsze i najlepiej zaprojektowane modele, jakie oferuje odzież damska na wiosnę. Przeglądając i oceniając nowe kolekcje mody od projektantów na sezon wiosenny, zdajemy sobie sprawę, że trendy mody na wiosnę są zróżnicowane i nie trzymają się jednego głównego nurtu. Panuje mile zaskakująca dowolność i nonszalancja.

Sukienka jak motyl

Odzież damska na wiosnę w wersji light to opcja dla nieco odważniejszych dziewcząt. Latająca szyfonowa zwiewność o długości mini. Sięgająca ledwie jednej trzeciej uda ma zwiększoną ilość materiału wokół bioder. Sukienka ma kolor łososiowego różu. Kołnierzyk w formie stójki opasuje szczelnie szyję dopasowanym zapięciem z tyłu.Materiał prześwituje dość mocno i widać, co jest pod spodem. A pod mgiełką sukienki nosi się białe body w wersji trykotowego gorsetu. Sukienka ma znaczne wycięcie na plecach do wysokości bioder, przez które wygląda sznurowanie śnieżnobiałego gorsetu.

Nogi spowijają pończochy kabaretki o dużych oczkach w kształcie rombów ostro skierowanych ku górze.

Dla zamknięcia, u dołu, jak solidny fundament, pysznią się ciężkie brązowe sznurowane buty sięgające za kostkę.

Bluzki na wiosenne stylizacje

Odzież damska na wiosnę to nierzeczywiste kombinacje kolorów w bluzkach, które nadają damskiej garderobie niesamowitej wręcz kobiecości. W nowych kolekcjach widzimy wiele stylów i fantazji. Bluzki zostały wykonane z różnych materiałów i uzupełnione fantazyjnymi nadrukami.

Garnitury z miękkiej dzianiny

Są to kombinacje kolorystyczne i materiałowe dające poczucie komfortu i ciepła. Szybko zdobywają przychylność wielu kobiet, Miękkie i elastyczne komplety są idealne na długie wiosenne spacery. Można je łączyć z wygodnymi trampkami i niezrównanymi szpilkami. Opcji odzieży damskiej na wiosnę w wersji dzianinowych garniturów jest niewyczerpana ilość. Nie ogranicza jej budżet, a jedynie fantazja może postawić im granicę.

Przedstawiliśmy dwa dwa odmienne spojrzenia na modę i jeden uniwersalny element stroju (bluzka), który może być uzupełnieniem obu wspomnianych wyżej podejść do tematu. Moda to temat niewyczerpany, dlatego korzystajcie z własnej wyobraźni i inspiracji tego tekstu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Salko.