Modne paznokcie

Modne paznokcie

Estetyczny manicure nie tylko poprawia nastrój, jest dopełnieniem stroju, w myśl zasady, że diabeł tkwi w szczegółach. Dzisiejsza różnorodność pozwala znaleźć coś dla siebie i amatorkom stonowanej, klasycznej elegancji i miłośniczkom awangardy. Modny kolor paznokci to taki, który pozwala poczuć się naprawdę sobą.

Kolory i kształty – nasze propozycje

Inspirującym pomysłem na najmodniejsze kolory paznokci jest efekt dymu, doskonale prezentuje się w różnych odcieniach fioletu, na długich paznokciach w kształcie migdału. Modne kolory paznokci to temat rzeka, właściwie dobrze wybrać swój ulubiony i wpisać go w sezonowe inspiracje. Nie ma takiego koloru, którego nie można by użyć i wykorzystać w zdobieniach, warto zdać się na kreatywność i fantazję manicurzystki. Na specjalne, wyjściowe okazje najlepiej sprawdza się królewska czerwień. Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa, zdecyduj się na jaskrawy, głęboki odcień 063 Legendary Red. Jeden z piękniejszych odcieni czerwieni pojawił się w ubiegłym roku na Walentynki, 231 Girls of fire – ma również to coś, jest nasycony, rzucający się w oczy, ale nie przesadnie jaskrawy. 026 My Love – to propozycja dla osób, które lubią delikatne, brokatowe drobinki na paznokciach, a tym, które wolą chłodną, stonowaną elegancję polecamy głębokie, piękne bliskie czerwieni bordo lakieru 071 Deep Red.

Modny kolor paznokci to nie wszystko, ważny jest również ich kształt. Dobrą informacją dla osób mających problem z łamliwą płytką, a nie lubią żelu i sztucznych szponów, jest wiadomość o powrocie do tego, co naturalne. Odpowiednio wypielęgnowane i zadbane krótkie paznokcie są jak najbardziej trendy. Minimalizm jest na topie, najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2020 to: beż, jasny róż i pastelowe odcienie błękitu. Świetnie sprawdzą się w prostych codziennych stylizacjach do szkoły i pracy.

Wzory i zdobienia

Czasami lubimy poszaleć i zaskoczyć otoczenie fantazyjnym wzorem. Modne kolory paznokci z ciekawym motywem dekoracyjnym dodają szyku i pewności siebie. Wśród wiosennych trendów podejrzanych na Instagramie dominują minimalistyczne, geometryczne kształty, które z łatwością można samemu odtworzyć w domu. Bardzo na czasie są symbole znaków zodiaku i drobne, brokatowe elementy. Awangardowe paznokcie będące małymi dziełami sztuki warto powierzyć sprawdzonej manicurzystce, która zna nasz styl i charakter.