Prezent dla promotora – podziękowanie za trud i wysiłek

Prezent dla promotora – podziękowanie za trud i wysiłek

W życiu każdego studenta po latach intensywnej nauki nadchodzi upragniony moment obrony pracy oraz pożegnania się z uczelnią. Wówczas to każdy młody człowiek usilnie poszukuje oryginalnego pomysłu na prezent dla promotora. Jaki wybrać upominek, aby wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego?

Prezent dla promotora – szczere podziękowanie za trud i wysiłek

Wszyscy uczniowie się starzeją, a wraz z nimi zmieniają kolejne szczeble edukacji. Studia to nie lada wyzwanie, które kończy się zawsze obroną pracy. Najpierw może to być praca licencjacka, później magisterska, a z czasem nawet rozprawa doktorska czy habilitacyjna. Każdej z nich towarzyszy promotor, który to przez cały czas nadzoruje powstawanie dzieła, nierzadko wkładając w to mnóstwo energii oraz wysiłku. Warto zatem na koniec podziękować mu za wparcie oraz włożony trud.

Obecnie na rynku w ofercie wielu sklepów znajduje się bogata oferta upominków, które to mogą okazać się trafionym prezentem dla promotora. Potrafią one w szczególny sposób wyrazić wdzięczność oraz szacunek wobec osoby obdarowanej. Wybrany prezent dla promotora powinien zawsze stanowić oryginalną i jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, dzięki której na długo pozostaniemy w jego pamięci.

Pomysły na prezenty dla promotorów

Wybór właściwego prezentu dla promotora to nie lada wyzwanie dla wielu studentów. Jeśli nie mamy oryginalnego pomysłu, wówczas to za włożony trud warto podziękować w klasyczny sposób. Wówczas to można wręczyć okazały bukiet kwiatów czy butelkę wybornego trunku na przykład w postaci dobrego koniaku czy whisky.

Nieco bardziej odważni studenci mogą pozwolić sobie na wręczenie bardziej oryginalnego upominku. I tak na przykład kubek z nadrukiem „spokój” to bardzo zabawny prezent dla takiego promotora, który musiał poświecić mnóstwo zdrowia i nerwów, aby odpowiednio oszlifować przyszłego magistra.

Kiedy należy wręczyć prezent?

Kolejną istotną kwestią jest wręczenie wybranego prezentu w odpowiednim momencie. Zbyt wcześnie wręczony upominek może zostać odczytany przez promotora jako próba przekupstwa.

Warto zatem pamiętać, aby prezent wręczać zawsze po ogłoszeniu wyników. Niemniej na ich ogłoszenie należy zawsze wchodzić z pustymi rękami, a dopiero wówczas gdy zostaną one ogłoszone i mamy pewność, że egzamin zakończył się dla nas pomyślnie można pozwolić sobie na podziękowanie oraz obdarowanie promotora pięknym upominkiem.

Prezent dla promotora znajdziesz w ofercie Bengraversky.com.