Jak pozbyć się kompleksów związanych z nieładnym uśmiechem

Jak pozbyć się kompleksów związanych z nieładnym uśmiechem

W naszej kulturze i społeczeństwie zadbane zęby bez wątpienia stanowią bardzo ważny atut urody. Trudno wyobrazić sobie zrobienie kariery w wielu branżach wtedy, gdy zęby pozostawiają wiele do życzenia. Proste i białe zęby to jeden z aspektów, o który można powalczyć wraz z profesjonalistą jakim jest stomatolog estetyczny. Stomatologia estetyczna Katowice to sposób na poradzenie sobie z takimi mankamentami urody zębów jak przebarwienia czy zbyt duże odstępy.

Czym jest stomatologia estetyczna katowice

Stomatologia estetyczna to ta dziedzina stomatologii, która zajmuje się nie tylko leczeniem zębów, ale również ich upiększaniem. Korzystając z usług stomatologia estetycznego można zatem na przykład uzupełnić luki w zębowym albo zamówić licówki. Licówki Katowice to doskonały sposób na szybką i efektowną przemianę uśmiechu, dzięki której można mieć zęby niczym prawdziwa gwiazda filmowa lub ktoś znany z telewizji.

Czym są licówki Katowice

Licówki to nic innego jak niezwykle cienkie i delikatne płytki wykonane z porcelany, które przygotowuje się indywidualnie dla konkretnego pacjenta po to, aby zamocować je na zębach z przodu górnego oraz dolnego łuku zębowego. To właśnie dzięki temu można naprawdę doskonale ukryć różnego rodzaju przebarwienia, oraz poradzić sobie z innymi mankamentami, dzięki czemu można wreszcie pozbyć się kompleksów. Dla wielu osób licówki to wreszcie rozwiązanie odwiecznego problemu związanego na przykład z przebarwieniami na zębach lub zbyt szerokim lukami pomiędzy poszczególnymi zębami.

Licówki cena Katowice

Ile w ogóle kosztują licówki i czy jest to usługa tak naprawdę dla każdego? Nie można licówek zrobić w ramach ubezpieczenia NFZ, jest to zatem wydatek ponoszone w całości przez klienta gabinetu stomatologii estetycznej. Zawsze wykonuje się bezpośrednio dla konkretnego klienta, jest to praca bardzo precyzyjna i wymagająca dużych umiejętności, również na etapie ich mocowania na zębach. Stąd też licówki cena Katowice to niejednokrotnie koszt sięgający nawet kilku tysięcy zł. Wcześniej trzeba poddać się jeszcze kompleksowe mu leczeniu stomatologicznym u oraz usunąć kamień nazębny. Czy warto inwestować takie kwoty w swój uśmiech? Zdecydowanie warto bo poprawia się wygląd zębów, które mają wreszcie piękny naturalny kolor, dzięki temu cała twarz wygląda na młodszą i bardziej zadbaną.