Jak schudnąć bez wysiłku?

Jak schudnąć bez wysiłku?

Chyba każdy marzy o pięknej sylwetce. Niestety jej osiągnięcie nie jest łatwe. Wymaga sporo pracy i wiąże się z dużym wysiłkiem w celu jej utrzymania. Na szczęście są też całkiem ciekawe sposoby na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jak schudnąć bez pracy?

Usuwanie tkanki na zimno

Bardzo ciekawą metodą jest innowacyjna kriolipoliza, która polega na usuwaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy niskiej temperatury. Więcej na jej temat można dowiedzieć się na stronie https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.To sposób na szybkie pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej bez odczuwanego dużego bólu oraz bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Wysoka precyzja zabiegu daje świetne efekty i pozwala działać dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. W ten sposób można modelować sylwetkę w rekordowo krótkim czasie. Metoda nadaje się też dla osób, które wcale nie mają nadwagi.

Operacja odsysania tłuszczu

Bardzo popularnym zabiegiem jest liposukcja. Polega ona na tzw. fizycznym odessaniu tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg, który zajmuje więcej czasu niż opisana na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ kriolipoliza. Niektórzy specjaliści przeprowadzają nawet liposukcję połączoną z wykonaniem naturalnych implantów. Polega ona na tym, że z problematycznych stref tkanka tłuszczowa jest przeszczepiana w miejsca, w których jest ona pożądana.

Zmniejszenie żołądka

Wprawdzie operacja bariatryczna jest bardzo poważnym zabiegiem, to nie można zapominać, że daje ona świetne wyniki. Od pacjenta nie wymaga ona aż tak dużego wysiłku jak w pełni samodzielne chudnięcie.Zmniejszony żołądek pozwala na zdecydowanie szybsze zaspokojenie głodu. Trzeba jednak liczyć się z tym, że tak poważna operacja może mieć szereg konsekwencji zdrowotnych, a złamanie zasad rekonwalescencji może zakończyć się poważnymi powikłaniami.