Z trenem czy bez?

Z trenem czy bez?

Choć udany ślub stanowi sumę wielu różnych czynników, kreacja Panny Młodej gra zazwyczaj pierwsze skrzypce. Nic zatem dziwnego, że każda kobieta chce w tym szczególnym dniu wyglądać naprawdę zjawiskowo. Nawet najpiękniejsza suknia nie spełni jednak swojej roli, jeśli będzie nieodpowiednio dobrana. Jak zatem wybierać kreację, by nie popełnić ślubnego faux pas?

Suknie ślubne Poznań- rekonesans

Mówi się, że pierwszy wybór jest najlepszy. W wielu sytuacjach rzeczywiście liczy się pierwsze wrażenie, ale nie jest ono dobrym doradcą w przypadku białej sukni. Tutaj warto sprawdzić możliwie jak najwięcej opcji, by potem nie żałować zbyt pochopnego zakupu. Poszukiwania wymarzonej kreacji ślubnej można zacząć od przejrzenia stron i katalogów internetowych, a następnie zrobić rajd po najbliższych salonach i przymierzyć kilka różnych fasonów, by zobaczyć, który wzór najlepiej na nas leży i pasuje do naszego typu sylwetki.

Dla pań o nieco obfitszych udach oraz wcięciu w talii idealna będzie suknia ślubna księżniczka. Wykwalifikowani doradcy modowi potrafią bezbłędnie wskazać model, który zamaskuje słabe, a podkreśli mocne strony naszej sylwetki. Nawet skromna suknia ślubna powinna zostać dobrana indywidualnie. Ciekawą alternatywą dla poszukujących kreacji na uroczystość zaślubin są targi ślubne. Suknie ślubne poznań to możliwość szafowania fasonami, tkaninami, czy dodatkami.

Czy tren jest dobrym pomysłem?

Wydawać, by się mogło, że tradycyjne suknie z długim trenem odeszły już do lamusa, a zastąpiły je bardziej praktyczne i nowoczesne. Niektóre Panny Młode marzą jednak o tym, by podczas najważniejszego dnia swojego życia poczuć się jak w bajce. Suknia ślubna księżniczka z choćby minimalnym trenem zbuduje wokół nich niezwykłą aurę i stanie się przedmiotem podziwu gości weselnych.

Nawet skromna suknia ślubna z trenem zyskuje zupełnie inne oblicze. Tren nadaje wyrazu i elegancji. Świetnie prezentuje się także na ślubnych fotografiach, zwłaszcza tych robionych na schodach. Kobiety ceniące sobie przede wszystkim wygodę i swobodę ruchów w tańcu zapewne zrezygnują z tego typu ozdoby, ale istnieje również spora grupa entuzjastek trenów. Niewątpliwie osoby wybierające suknie z trenem można uznać za wymagające klientki z wysublimowanym gustem. Niezależnie zresztą od tego, jak wygląda suknia ślubna, ważne, by dla przyszłej Panny Młodej była tą najpiękniejszą.