Plastry oczyszczające z toksyn – w zgodzie z medycyną naturalną

Plastry oczyszczające z toksyn – w zgodzie z medycyną naturalną

Produkty detoksykujące to sprawdzony sposób na skuteczny detoks organizmu. Dzięki nim poprawia się nasze samopoczucie, mamy więcej siły, energii, pozbywamy się drobnych dolegliwości bólowych jak na przykład bólu głowy. Oprócz naturalnych produktów jak woda, sok z cytryny, zielona herbata można również sięgnąć po plastry oczyszczające.

Medycyna naturalna na różnorodne dolegliwości

Medycyna naturalna posiada własne sposoby na pozbywanie się z organizmu ubocznych i szkodliwych składników przemiany materii, które nie zostały wydalone z organizmu w inny sposób. Jednym z takich sposobów są plastry oczyszczające z toksyn. Zawierają one tylko naturalne składniki najczęściej pochodzenia roślinnego, grzyby, a także na przykład minerały. Są to między innymi ocet bambusowy, dębowy, krochmal czy wino drzewa eukaliptusowego. Dzięki swoim właściwościom leczniczym są również samodzielnie stosowane w medycynie naturalnej na różnorodne dolegliwości. Oczywiście nie wszystkie tego rodzaju produkty detoksykujące mają taki sam skład. Każdy producent może mieć własną i nieco inną recepturę.

Na co pomogą nam takie plastry detoksykujące?

Ich stosowanie ma na celu pozbycie się toksyn, które wywołują w naszym organizmie różne stany zapalne, a w konsekwencji również choroby, bóle i inne dolegliwości. Pomagają między innymi w wyeliminowaniu bólów głowy, mięśni, stawów, przyczynią się do poprawy naszego samopoczucia, przywrócą nam siły witalne i energię, poprawią naturalną odporność organizmu, przemianę materii. Pomocne są także w stresie, bezsenności, nadwadze, cukrzycy, chorobach wątroby, trzustki i nerek, a także w dysfunkcjach układu oddechowego.

Zastosowanie

Plastry oczyszczające z toksyn stosuje się na stopy. W medycynie naturalnej uważa się, że to właśnie przez nie może odbywać się oczyszczanie organizmu, ponieważ znajdują się na nich miejsca odpowiedzialne za wszystkie nasze wewnętrzne organy. Na tej zasadzie opiera się także akupresura. Plastry przykleja się do stóp na całą noc – najlepiej od 6 – 10 godzin, po czym rano usuwa. Każdy plaster może być użyty tylko raz. O tym, ile toksyn usunęły z naszego organizmu, informuje kolor plastra – im ciemniejszy, tym ich więcej. Kuracja przewidziana jest na od 10 do 20 dni. Potem warto od czasu do czasu stosować jeszcze pojedyncze plastry. Dzięki nim pozbywamy się takich toksycznych substancji jak metale ciężkie i pestycydy.